Strava

Strava

STRAVA

V dnešnej dobe plne mylných internet názorov a fitness dezinformácií je veľmi ťažké sa zorientovať a nájsť skutočne kvalitné zdroje, ktoré budú plne vyhovovať tvojím predstavám a potrebám. Áno, vieme zostaviť jedalníček, vieme vypracovať stravovací plán ale k čomu to bude keď po jeho skončení okamžite padneš do predchádzajúcich návykov.

Našou prioritou je zdravie, šetrenie času a v neposledom rade aj tvojich peňazí. Ušetri nezmyselne míňané € za tvorbu jedalníčkov stále dokola. Neradíme sa medzi tých, ktorí počítajú každú kalóriu alebo sa extrémne obmedzujú, skôr medzi tých, ktorí milujú vychutnávať ale všetko s rozumom. Ak patríš medzi tých, ktorí hľadajú kto schudne/bude zdravý za teba ale urobiť pre to nechceš nič, nie si tu správne. V tomto prípade je pre teba na trhu veľké množstvo spoločností, ktoré ti doručia 5 jedál denne a pobijú sa o tvoje euríčka – využi to.

Tento program je určený predovsetkým pre teba, ktorý chceš jesť zdravo, čerstvo a neuspokojuješ sa s „super“ spracovanými potravinami v hypermarketoch. U nás ťa naučíme ako potraviny správne vyberať, ako ich pripravovať, ktoré ingrediencie sú OK a ktoré zasa nie. Hlavne jednoducho priatelia, nikomu sa nechce nad hrncami tráviť hodiny aby to potom schrúmal za 10 minút.

Celá záležitosť okolo stravy je vlastne jednoduchá ale všetci dobre vieme, že od návykov sa odchádza ťažko. Ako sa hovorí v našom svete, 6-pack sa nebuduje v gyme ale v kuchyni. Čísla žial nepustia. Až 70% toho ako vyzeráme a ako sa cítime robí to, čo prijímame. Na osobnom alebo online stretnutí vysvetlíme ako celý proces prebieha, kedy prídu zmeny, a vysvetlíme ďalšie detaily ako aj podmienky našej spolupráce.

Pre rýchlu ukážku ako to vyzerá v našej kuchyni vyhľadaj na instagrame „#sparringchef“ a nechaj sa inšpirovať našim kuchárom, rýchlymi receptami. Dá sa to zdravo aj chutne priatelia.