Pre maminy

Pre maminy

PRE MAMINY

Táto sekcia je určená výhradne vám milé nežné pohlavie/ženy/maminy. Ak si pohlavie, ktoré nevie kúzliť tým, že privedie na svet nové stvorenie tak si daj odchod!

Milé ženy, vy ste tie vyvolené, vy zabezpečujete v živote ľudstva to najpodstatnejšie, preto je pre nás vaše telesné a duševné zdravie skutočne prioritou. Prípravu tejto veľkej udalosti vo vašich životoch v žiadnom prípade nepodceňujeme. Každý postup, plán a zdravotné záznamy budúcej maminy konzultujeme s vašim lekárom. V pokoji si vyberte čo vás zaujíma a ak uznáte za vhodné dajte nám o sebe vedieť. Ďalej vás už povedieme.

NAŠE ODPORÚČANIE:
Naše dlhoročné skúsenosti hovoria, že ženy ktoré absolvovali 1. časť programu majú následne oveľa vyššiu šancu dostať svoje telo po pôrode do super formy. V prípade, že máte tú možnosť a môžete si vybrať určite odporúčame absolvovať obidve časťi programu pre maminy. Týmto vieme zabezpečiť vysoké percento bezproblémovej pripravenosti tela na pôrod (s ohľadom na zdravotný stav). Inými slovami, čím skôr začnete, tým je vačšia šanca úspechu.

1. časť: PRÍPRAVA TELA NA PÔROD
Nemusíš byť už tehotná ak chceš začať tento program 😉 Je určený práve pre tie z vás, ktoré tehotenstvo ešte len plánujete alebo ste práve zistili, že už tehotné ste. V tomto programe preberieme vaše predstavy, zdravotné záznamy, skonzultujeme to s vašim lekárom. Po vašom odsúhlasení vám nastavíme plán šitý priamo pre vás. Počas celej prípravy až do pôrodu sa vám venuje náš inštruktor, ktorý je vám k dispozícii.

2. časť: POPÔRODNÁ FORMA
Táto časť sa týká mamín, ktoré máte pôrod už za sebou. Vysoké percento úspešnosti návratu po pôrode do skutočne dobrej formy je začatie tohto programu tak skoro ako povolí váš lekár. Všetko závisí od formy pôrodu a od vášho aktuálneho stavu. Odporúčame samozrejme tzv. 6-to nedelie odpočívať a nechať telo dostať sa opäť do pohody. Na pohyb bude priestor ale máme skúsenosti aj s takými z vás, kde váš lekár odobril aktivity skôr. V prípade, že nám dovolíte si získať vašu dôveru, budeme s vami v spojení pred pôrodom ako aj po ňom. Aktvívne budeme pripravovať váš návrať do najlepšej možnej formy. Akonáhle nám dá vaše telo súhlas, môžeme sa do toho spoločne pustiť.

Tešíme sa na vás!