Slider

NAŠE SLUŽBY

Osobné Tréningy – Muži / Ženy / Skupiny

Buďte fit vďaka osobnému tréningu so skúsenými trénermi! Špeciálne tréningy pre mužov, ženy aj rôzne skupiny. Vždy upravené individuálnym potrebám podľa požiadaviek klientov.

Kondícia / Redukcia Hmotnosti

Zlepšite svoju kondíciu a zhoďte nejaké tie kilečká, aby ste sa cítili lepšie! Prispôsobíme tréningový plán tak, aby ste dosiahli požadovaný hmotnostný cieľ a aby ste mali lepšiu kondíciu v každodennom živote.

Rozvoj Sily / Zdravšie Telo / Ladenie Pohybu

V zdravom tele zdravý duch! Pre nás to nie je len prázdna fráza, ktorú si povieme počas nového roka. Rozvíjajte svoju silu a pohyb s našimi trénermi, aby ste dosiahli nie len zdravšie telo na celý život.

Strava / Plánovanie Diéty

Prispôsobte svoj jedálny lístok k Vašej športovej rutine! Pomôžeme Vám s naplánovaním stravovania. Úpravou stravy dokážete výrazne zlepšiť výsledky cvičenia a udržať sa dlhšie v najlepšej kondícií.

MMA / Sebaobrana

Vedieť sa brániť nie je na škodu v žiadnej dobe! Príďte na naše kurzy bojových umení a sebaobrany, aby ste sa aj s týchto ťažkých časoch vedeli ubrániť a dostať živo a zdravo domov za svojou rodinou.

Príprava Na Súťaže / Športové Poradenstvo

Ani profesionáli netrénujú sami ale za pomoci skúsených trénerov! Pomôžeme Vám s prípravou na súťaže či rôzne športy, aby ste dosiahli čo najlepšieho výsledku a ukázali konkurencií chrbát.

CHCETE ZMENU? NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ!

Radi Vám odpovieme na akékoľvek otázky ohľadne cvičení, termínov, členstva a iných otázok, ktoré môžete mať ohľadne Sparring.sk

Adresa: Pri starom letisku 10851/3B, 831 07 Bratislava

Telefón: +421 905 707078

Email: |